Maciej Bobrowski-Wobler TV | Polityka prywatności

Co nowego?

Aktualności

Najnowsze artykuły:

Kolejna edycja największych targów wędkarskich w północnej Anglii już za nami. Od 24 do 25 lutego przedstawiciele największych firm w branży wędkarskiej ponownie zaprezentowali nam swoje nowości na sezon 2018.

24

Luty

" Northern Angling Show 2018 – wędkarski raj "

Partnerzy: 

Magazyn AllFish

Skocz na ryby!

Marcin's Fishing Adventures

Woblery SIEK - Partner główny

" Rybne feromony  "

Ulubione i pożądane przez ryby.

Wzmagające ich apetyt, a skuteczne dla nas.

Mowa o atraktorach zapachowych, które kuszą różnorakie gatunki ryb.

 

Które najlepiej skuszą mieszkańców łowisk?

26

Luty

" Przepis na zimowe wędkowanie "

Prawdziwi miłośnicy wędkowania z pewnością nie chcą rezygnować ze swojej pasji zimą. Mróz, śnieg, zamarznięte zbiorniki to nie powód dla których połowy miałyby okazać się nie udane. Jak przygotować się do zimowego łowienia? O czym powinniśmy pamiętać wędkując w aurze zimowej?

25

Luty

" Kupuj mądrze i wspieraj ekipę Wobler TV!  "

Maj to dla każdego wędkarza, już tradycyjnie miesiąc łowienia przede wszystkim szczupaków. Ostrzymy kotwice, dokładnie określamy nasze łowisko i kompletujemy sprzęt.

Jeśli chcesz pomóc nam w rozwoju naszej strony a jednocześnie nabyć sprzęt najlepszych producentów - koniecznie odwiedź sklep Red Pike, zarejestruj się i sprawdź ofertę klikając w przycisk poniżej...

29

Kwiecień

Red Pike - Partner główny

" Na zachód od Sahary  "

Szukając kolejnych miejsc do wędkowania, ciekawi świata, stęsknieni za słońcem i ciepłem wylądowaliśmy na Teneryfie. O tym jak przygotowywaliśmy się do podbicia Oceanu Atlantyckiego i jak poznaliśmy nowe gatunki ryb, dowiecie się z artykułu poniżej. Przekazujemy również wiedzę, którą zdobyliśmy od lokalnych wędkarzy...

23

Kwiecień

Z PASJI DO WĘDKARSTWA